Aktualności

20/5/2017
Biegiem Po Zdrowie

Już 3 czerwca rusza impreza BIEGIEM PO ZDROWIE, której organizatorem jest Polskie Radio Koszalin. W sobotę 20 maja wolontariusze ze Szkolnych Klubów Wolontariusza z Gimnazjum nr 9 i 11 rozdawali mieszkańcom Koszalina ulotki zachęcające do wzięcia udziału w biegu.

19/5/2017
Rusza akcja "Koszalińska Koperta Życia"

Miasto Koszalin mając na względzie dobro i bezpieczeństwo osób starszych oraz realizując politykę senioralną rozpoczyna realizację Programu „ Koperta życia”. Realizatorem zadania jest Koszalińskie Centrum Wolontariatu.

9/4/2017
POLA NADZIEI

Po raz kolejny wolontariusze ze Szkolnych Kół Wolontariatu współpracujących z Koszalińskim Centrum Wolontariatu wzięli udział w kweście na rzecz Koszalińskiego Hospicjum w ramach akcji POLA NADZIEI.

30/3/2017
KOSZALIŃSKA KOPERTA ŻYCIA

W dniu 29 marca 2017 r. Stowarzyszenie Koszalińskie Centrum Wolontariatu podpisało z Gminą Miasto Koszalin umowę o realizację zadania publicznego pod tytułem: Działania na rzecz osób w wieku 75+. Akcja "Koszalińska Koperta Życia".

14/3/2017
KOMUNIKAT

Z uwagi na trwającą przeprowadzkę do nowej siedziby Stowarzyszenia, dyżury biura są zawieszone do końca miesiąca, za co bardzo przepraszamy.

7/3/2017
Toruń - miasto Kopernika i piernika

"Toruń - miasto Kopernika i piernika" - to tytuł prelekcji, którą dla pensjonariuszy Dziennego Domu Pomocy "Złoty Wiek" przygotowała i wygłosiła Pani Basia Hrankowska, wolontariuszka KCW.

3/3/2017
#DołączDoGry

Z radością informujemy, iż nasz projekt#DołączDoGry! znalazł się w gronie wysoko ocenionych wniosków i zyskał uznanie ekspertów oraz Komisji Grantowej w ramach II edycji Programu "Decydujesz, pomagamy"

2/2/2017
MODA NA WOLONTARIAT

Od 1 stycznia 2017 r. Stowarzyszenie Koszalińskie Centrum Wolontariatu realizuje zadanie publiczne „Moda na wolontariat".