Aktualności

4/5/2016
Zapraszamy na szkolenie

W związku z realizacją zadania publicznego „Wyjdź z domu i zostań wolontariuszem 2” Stowarzyszenie Koszalińskie Centrum Wolontariatu zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatne szkolenie pt. „Jak zostać wolontariuszem?”.

24/4/2016
Kilometry Dobra 3

Po raz trzeci w tym miesiącu wolontariusze ze Szkolnych Kół Wolontariatu pomagali w pakowaniu zakupów w sklepach SANO w Koszalinie w ramach akcji "Kilometry Dobra" dla Fundacji Hearts WorldWide.

23/4/2016
Dzień Wolnej Sztuki

Dwie wolontariuszki ze Szkolnego Klubu Wolontariusza w Gimnazjum nr 11 im. Lotników Polskich wzięło udział w ogólnopolskiej akcji Dzień Wolnej Sztuki.

17/4/2016
Kilometry Dobra 2

Po raz drugi w tym miesiącu wolontariusze ze Szkolnych Kół Wolontariatu pomagali w pakowaniu zakupów w sklepach SANO w Koszalinie w ramach akcji "Kilometry Dobra" dla Fundacji Hearts WorldWide.

10/4/2016
Pola Nadziei

Po raz kolejny wolontariusze ze Szkolnych Kół Wolontariatu współpracujących z Koszalińskim Centrum Wolontariatu wzięli udział w kweście na rzecz Koszalińskiego Hospicjum w ramach akcji POLA NADZIEI.

2/4/2016
Kilometry Dobra 1

2 i 3 kwietnia wolontariusze z 7 Szkolnych Kół Wolontariatu pomagali w pakowaniu zakupów w 10 sklepach SANO w Koszalinie w ramach akcji "Kilometry Dobra".